Угода користувача

Угода користувача та політика конфіденційності

Загальні положення

Сайт «Погода 33» надає Користувачу безкоштовний доступ до наступних погодних даних: температура повітря, хмарність, кількість опадів, атмосферний тиск, атмосферна вологість, сила та напрям вітру, точка роси, небезпечні метеорологічні явища та ін.

Метеорологічна інформація на сайті являє собою дані математичних моделей прогнозування погоди без їхньої обробки синоптиком

Дані, розміщені на сайті «Погода 33» призначені виключно для некомерційного використання. Забороняється використовувати інформацію в комерційних цілях, а також для прийняття рішень, пов'язаних з можливими матеріальними збитками та ризиком

Ця Угода користувача може буде змінена без будь-якого інформування користувачів сайту. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її публікації за адресою http://pogoda33.ua/Угода-користувача .

Використання сайту «Погода 33» Користувачем означає, що Користувач вважається таким, що прийняв дану Угода в повному об'ємі, без будь-яких винятків. У випадку відсутності згоди у Користувача з будь-яким положенням даної Угоди, Користувач повинен припинити використання сайту.

Політика конфіденційності

Ми з великою повагою ставимся до персональних даних Користувача та не збираємо будь-яку інформацію, на збір якої встановлені законодавчі обмеження.

При використанні сайту «Погода 33», відбувається збір та обробка наступних даних:

- ір-адреси;

- файли cookie;

- параметри та налаштування інтернет-браузерів.

На сайті додатково встановлені коди Google Analytics. Використання даного сервісу необхідно для оперативного аналізу відвідуваності та активності Користувачів сайту. Ми також розміщуємо посилання на політику конфіденційності вказаних сервісів.

Політика конфіденційності Google Analytics: http://www.google.com/analytics/terms/ru.html